top of page
A7305002.jpg

Nabídka služeb

gas-station.png

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

group.png

Shell ClubSmart

Proměňte každou cestu v zážitek. S věrnostním programem Shell ClubSmart můžete získat spoustu odměn, výhod nebo třeba slevy na nákup za body. Začít můžete ještě dnes! Více informací naleznete zde.

carwash.png

Samoobslužná myčka

Na čerpací stanici Shell v Návsí máme dva samostatné mycí boxy. Díky špičkovým čisticím prostředkům a kvalitnímu vysokotlakému čističi bude vaše auto jako nové. Cena je 10 Kč / 1 min.

tank-truck.png

Distribuce kapalin

Na suchu Vás nikdy nenecháme. Rozvážíme naftu, benzín, AdBlue, maziva a oleje. Kontaktujte nás na čísle 737 248 143.

gift-card.png

Darkové poukázky

Dopřejte obdarovanému radost z příští návštěvy jedné z našich čerpacích stanic. Dárkové poukázky nabízíme v hodnotě 500 Kč a 1000 Kč. Poukázky lze použít na odběr pohonných hmot a na nákup sortimentu.

parking.png

Parkoviště pro kamiony

​Řidiče kamionů potěšíme dvěma TIR parkovišti. Zaparkovat můžete u čerpací stanice Shell v Třinci-Oldřichovicích nebo Návsí.

tow-truck.png

Odtahová služba 24/7

V případě poruchy vašeho vozidla Vám zajistíme bezpečný odtah prostřednictvím naší partnerské společnosti KARIREAL. Jsme tu pro vás NONSTOP. Každou hodinu, každý den v týdnu můžete volat na 732 262 266.

credit-card.png

Fakturační karty

Mějte cash flow pod kontrolou. Tyto karty jsme nechali vyrobit speciálně pro naše zákazníky a mají sloužit k lepší komunikaci a přehledu o čerpání paliva Vaší firmy.

hot-tea.png

Bohaté občerstvení

Přepadl vás na cestě hlad? Zažeňte ho u nás něčím dobrým k jídlu. Na všech třech čerpacích stanicích nabízíme kvalitní občerstvení včetně aromatické kávy SHELL CAFÉ. Navíc si u nás můžete v klidu posedět.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

TELEFON

EMAIL

bottom of page